w koszyku: koszyk jest pusty (0) - 0
w koszyku oszczędności: koszyk jest pusty (0)
Parametry
| Kolor światła | biały zimny (6000-6500K) |
| Moc | 5 W |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień św. diod | 450 lm |
| Klasa wodoszczelności | IP65 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod produktu | 7245 |
Opis
-
Czujnik ruchu i zmierzchu: Naświetlacz włącza się po wykryciu ruchu po zmierzchu. Zasięg czujnika ruchu wynosi do 10 m.
-
Panel solarny 150mm x 90mm. Lampa ładuje się automatycznie w ciągu dnia.
-
3 tryby świecenia. Sterowanie za pomocą pilota.
-
Napięcie zasilania: solarne 5,5V
| Cena: | 59,00 zł |
| Cena netto: | 47,97 zł |
| Podatek VAT: | 23% |
Dostępność:
Wysyłka:
24 godziny



