w koszyku: koszyk jest pusty (0) - 0
w koszyku oszczędności: koszyk jest pusty (0)
Parametry
| Ściemnialna | nie |
| Kolor światła | biały neutralny (4500-5000K) |
| Zasilanie | 175-265V CCD |
| Moc | 90 W |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień św. diod | 7200 lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Obudowa | aluminium |
| Kod produktu | 7139 |
Opis
Lampa wisząca LED 90W – 7200lm | Neutralna 4500K | Regulowana wysokość
- Materiał: Aluminium + klosz mleczny z tworzywa
- Wymiary: 120x5,5x30cm
- Regulowana wysokość: maksymalnie 110cm
- Lampę może również zostać zamontowany bezpośrednio do sufitu
| Cena: | 129,00 zł |
| Cena netto: | 104,88 zł |
| Podatek VAT: | 23% |
Dostępność:
Wysyłka:
24 godziny



