w koszyku: koszyk jest pusty (0) - 0
w koszyku oszczędności: koszyk jest pusty (0)
Parametry
| Ściemnialna | nie |
| Kolor światła | biały neutralny (4500-5000K) |
| Zasilanie | 175-265V CCD |
| Moc | 150 W |
| Średnica | 300 mm |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień św. diod | 22500 lm |
| Klasa wodoszczelności | IP65 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod produktu | HB002 |
Opis
Lampa hermetyczna, przemysłowa High Bay 150W w barwie neutralnej:
- Równomierne oświetlenie + flicker-free
- Odporność na wodę i pył
| Cena: | 120,00 zł |
| Cena netto: | 97,56 zł |
| Podatek VAT: | 23% |
Dostępność:
Wysyłka:
24 godziny



